Життя - це велорух, з місцями для паркування. Відхилений

Доданий
28.09.2017
Номер
10
Велоінфраструктура

Проектом передбачено встановлення велопарковок біля усіх адміністративних будівель, шкіл, лікарні, поліклініки та інших локацій, які масово відвідуються громадянами (карта додається)

Автор проєкту
Марія
Марія Продун
Бюджет
42 900 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Броди, Бродівська міська рада

Опис

Основна мета проекту

забезпечити велосипедистам можливість зручно та надійно паркувати велосипеди на території міста, створюючи комфортні умови руху

Проблема на вирішення якої спрямований проект

в Бродах значна частина громадян користується велосипедами для пересування по місту, але облаштованих місць для пересування по місту, але облаштованих місць для паркування велосипедів катастрофічно не вистарчає. Це створює незручності, як для самих велосипедистів, так і для інших громадян, оскільки власники велосипедів змушені паркувати велосипеди, де прийдеться. Ще однією важливою проблемою є те, що велосипед, який припаркований не правильно, може стати легкою здобиччю злочинців.

Перелік заходів передбачених проектом

1.Закупівля велопарковок 2. Встановлення велопарковок

Вплив проекту на розвиток міста та громади

1. Естетичний вигляд території. 2. Забезпечить організованість дітей, а саме, що не потрібно просто залишати велосипед, а ставити їх в спеціально відвединих місцях. 3. На рекламних табличках біля велопарковвок (10 місних) можна буде розміщувати коротку інформацію цікаву для громади.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

в більшій мірі результатами реалізації проекту будуть користуватися велосипедисти, в тому числі і діти, але загалом користь будуть отримувати всі мешканці Бродів.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Соціальні: - збільшення кількості велосипедистів; -зниження соціальної напруги; -зниження кількості злочинів пов'язаних із крадіжками велосипедів; Екологічні Збільшення кількості велосипедистів призведе до зниження кількості вихлопів від автомобільного транспорту.

Фотографії

Експертна оцінка