Придбання шкільних меблів для Бродівської гімназії ім.І.Труша Відхилений

Доданий
29.09.2017
Номер
12
Освіта

Даний проект спрямований на покращення матеріально-технічної бази нашого навчального закладу. Гостро стоїть проблема у шкільних меблях. Більшість учнівських столів та крісел не придатні для використання, що складає значні незручності учням. За кошти проекту плануємо придбати 45 парт, 90 стільців та 3 класні дошки для класів нашого закладу. Це покращить умови навчання та виховання дітей.

Автор проекту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Михайла Коцюбинського вулиця, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

Забезпечення належних та безпечних санітарних умов навчання та виховання учнів у Бродівській гімназії ім.І.Труша, шляхом придбання нових шкільних парт, крісел та класних дошок

Проблема на вирішення якої спрямований проект

1.) У 13 класах із 19 - старі парти та крісла, 60% яких уже не придатні для використання. 2) Старі меблі необхідно часто ремонтувати на що витрачаються значні кошти. 3) Старі меблі створюють незручності на уроці не лише вчителю, а й - учням. 4) "Покришені" кришки стільців та опори парт спричиняють травми в дітей та нищать їх речі (рветься одяг, шкільні ранці). 5) Невдоволення батьків неналежним санітарним станом шкільних меблів.

Перелік заходів передбачених проектом

1) Закупівля меблів. 2)Доставка меблів в навчальний заклад

Вплив проекту на розвиток міста та громади

Наші гімназисти та їх батьки є мешканцями міста Броди. Тому, місцева влада повинна бути зацікавлена у забезпеченні належних умов навчання своїх мешканців.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

1) Учні Бродівської гімназії ім.І.Труша, які отримають нові парти (90 ос.). 2) Батьки, діти яких будуть навчатися в належних санітарних умовах (понад 200 ос.) 3) Вчителі, які переживатимуть за безпеку своїх учнів.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

1) Буде створено належні умови для навчання та виховання учнів в нашому навчальному закладі. 2) Зменшаться видатки на ремонт старих меблів. 3) Вчителі менше перейматимуться безпекою учнів.

Фотографії

Експертна оцінка