Збережемо тепло для дітей Відхилений

Доданий
29.09.2017
Номер
17
Освіта

Даний проект спрямовано на покращення сатеріально-технічної бази нашого навчального закладу. Гостро стоїть проблема у збереженні тепла в групових кімнатах, музичному та спортивному залах. Через щілини, які є в дверях проникає холод, що спричиняє протяги та що призводить до зниження температурного режиму в групах і захворюваності дітей.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Максименко
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Основна мета проекту

забезпечення належного теплового режиму та безпечних санітарних умов навчання та виховання дошкільнят в ДНЗ шляхом придбання та встановлення міжкімнатних дверей

Проблема на вирішення якої спрямований проект

двері у всіх групах потребують заміни, неправильно встановлені двері при вході в музичний та спортивний зал. Незручно дітям входити до залу. Двері не тісно прилягають до рами._Щілини між дверима спричиняють_холод в приміщенні та перетяг.

Перелік заходів передбачених проектом

1.) Закупівля дверей . 2.) Встановлення дверей.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

315 дошкільнят міста Броди виховуються в ДНЗ, тому місцева громада повинна бути зацікавлена у забезпечені належних умов перебування дошкільнят в ДНЗ.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

- Дошкільнята Бродівського комунального ДНЗ №8 (315 ос.) - батьки, які приводять дошкільнят - педагогічний колектив ДНЗ - студенти педагогічного коледжу

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

1. Буде створено належні умови для навчання та виховання дошкільнят в нашому закладі. 2.Зменшаться видатки на енергоносії. 3. Буде збережено здоров’я вихованців.

Фотографії

Експертна оцінка