Будівництво дитячого майданчика в мікрорайоні Старі Броди Брав участь

Доданий
30.09.2017
Номер
22
Комунальне господарство

Старі Броди – найбільш віддалений і, як наслідок, найбільш обділений мікрорайон міста. Оскільки Старі Броди частина міста, нам – активним мешканцям, дуже хотілося б, аби наші діти мали можливість проводити час на гарному багатофункціональному дитячому майданчику

Автор проєкту
Бюджет
60 250 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
22-го Січня вулиця, 22, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

поліпшення комфорту проживання мешканців Старих Бродів та прилеглих будинків та підвищення безпеки дозвілля дітей. Проект пропонується у зв’язку із відсутністю необхідних умов для збалансованого розвитку та безпечного дозвілля дітей мешканців, вказаного мікрорайону; Вирішення проблем пропонується шляхом встановлення дитячого майданчика на території внутрішнього парку 900-річчя Бродів, що забезпечить необхідні умови та безпеку для дітей.

Проблема на вирішення якої спрямований проект

Прищеплення і формування навичок здорового способу життя дітей. Парк на Старих Бродах - це місце, куди малеча, вихованці БК ДНЗ №6 та учні молодших класів ЗОШ №4, а також молоді мами з дітьми, постійно приходять відпочити. Існуючий там майданчик був непридатним для активного проведення часу маленькими мешканцями мікрорайону Старих Бродів. У цьому мікрорайоні - це чи не єдине місце, де можна відпочити сім’єю.

Перелік заходів передбачених проектом

1. Придбання обладнання для дитячого майданчика, 2. Доставка обладнання до м. Броди. 3. Підготовка площадки для встановлення обладнання. 4. Роботи зі встановлення обладнання. 5. Відкриття дитячого комплексу.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

В разі реалізації проекту - Створяться умови, необхідні, для збалансованого дозвілля дітей; - Формування креативного міського середовища; - Поліпшення комфорту проживання мешканців прилеглих будинків будинків. - Розвиток і вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплення інтересу до здорового способу життя і спорту.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

Проект спрямований на поліпшення комфорту проживання мешканців Старих Бродів та прилеглих будинків, а також підвищення безпеки дозвілля дітей, шляхом встановлення дитячого майданчика. (Учні школи, вихованці садочка, діти, їх батьки, жителі мікрорайону та в цілому жителі міста матимуть можливість відпочивати, розважатися, з користю проводити вільний час на дитячому майданчику).

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Покращення інфраструктури міста. Облаштування місця для цікавого проведення дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку. Забезпечення фізичного та інтелектуального розвитку. Здійснення мрії учнів школи, вихованців Бродівського комунального дошкільного навчального закладу №6, мешканців мікрорайону - які з нетерпінням чекають на реалізацію проекту.

Фотографії

Файли

Експертна оцінка