Завершення облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 На реалізації

Доданий
30.09.2017
Номер
23
Освіта

Спортивно-ігровий майданчик – це чудове місце для захоплюючого дозвілля мешканців міста, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність і просто весело та з користю провести свій час. Проект передбачає демонтаж старого спортивного знаряддя, що знаходиться в аварійному стані, та завершення облаштування шкільного подвір’я сучасними тренажерами та ігровими установками.

Автор проєкту
Руслана
Руслана Власік
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Бузова вулиця, 5, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

1. Завершення облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей молодшого шкільного віку з метою забезпечення рухової активності під час проведення занять на свіжому повітрі, спортивно-фізкультурного дозвілля, занять групи продовженого дня. 2. Збільшення місць для занять спортом, вирішення проблеми зайнятості дітей, пропаганда здорового способу життя.

Проблема на вирішення якої спрямований проект

У зв'язку з реформою освіти, прийняттям нового закону про освіту, здоров'я, фізичний та духовний розвиток дитини стоїть на першому місці. Саме тому збільшується кількість уроків фізичної культури, впроваджується проведення уроків на відкритому повітрі в ігровій формі з елементами досліджень та проектною діяльністю. Отже, затишний і безпечний двір є необхідним для створення комфортних умов під час проведення вище згаданих занять, групи продовженого дня та дозвілля учнів у позаурочний час. Шкільне подвір'я є улюбленим місцем відпочинку та занять спортом не лише учнів школи, але і мешканців цілого міста. Адже красивий шкільний парк, лавочки, тренажери, тенісні столи, баскетбольний та волейбольний майданчики, футбольне поле приваблюють матусь з немовлятами у візках, спортсменів ДЮСШ, членів волейбольного клубу "Єдність" та усіх тих, хто дбає про своє здоров'я. Проте залишилися ще старі спортивні знаряддя, які треба демонтувати і встановити спортивно-ігрові комплекси для молодших школярів.

Перелік заходів передбачених проектом

1. Демонтаж застарілого спортивного спорядження. 2. Розчищення території майданчика для встановлення нових конструкцій. 3. Придбання нового обладнання. 4. Встановлення спортивно-ігрових комплексів, тренажерів. 5. Облаштування території. 6. Введення об’єкта в експлуатацію.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

Завершення облаштування спортивно-ігрового майданчика дозволить дорослим і дітям активно та безпечно проводити свій вільний час, матиме вплив на фізичний, соціальний та духовний розвиток підростаючого покоління, сприятиме популяризації здорового способу життя.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

Окрім учнів, батьків та педагогів школи (до 3 000 осіб), результатами реалізованого проекту зможуть користуватися усі без винятку мешканці міста та району: починаючи від дітей, закінчуючи людьми похилого віку.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

За результатами реалізації проекту буде створено сприятливі умови для: -організації дозвілля бродівчан; -розвитку фізичної культури та спорту; -зміцнення здоров’я учнів та мешканців міста; -задоволення потреб у руховій активності; -досягнення високого рівня працездатності в майбутньому засобами фізичної культури та спорту; -популяризації здорового способу життя; -зменшення часу перебування дітей перед комп’ютерами.

Фотографії

Експертна оцінка