“Спортивно - ігровий майданчик” Брав участь

Доданий
26.09.2017
Номер
4
Комунальне господарство

Проект « Спортивно –ігровий майданчик», вирішить проблему організації дозвілля для жителів м. Броди, вул. Коновальця, 1,2 і Юридика, 46 . Проект є довгостроковим та має на меті допомогти створити умови проведення безпечного дозвілля і занять спортом мешканцям трьох п'ятиповерхівок. Обслуговування майданчика візьмуть на себе ОСББ «Мрія» та «Світлана».

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Юридика вулиця, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

Створити умови для проведення дітьми, підлітками та дорослими людьми , що проживають за адресою Коновальця2,4, Юридика 46, організованого дозвілля та занять спортом шляхом придбання та встановлення спортивно-ігрового майданчика

Проблема на вирішення якої спрямований проект

Проект спрямований на усунення такої проблеми, як відсутність умов для проведення дітьми, підлітками та дорослими людьми , що проживають за адресою Коновальця 2,4 , Юридика46, організованого дозвілля та занять спортом.

Перелік заходів передбачених проектом

1. Вивчення ринку та придбання обладнання для спортивно-ігрового майданчика; 2. Придбання обладнання для спортивно-ігрового майданчика та його встановлення силами мешканців , що ініціюють проект. 3. Презентація спортивно - ігрового майданчика для мешканців ОСББ «Мрія» та ОСББ «Світлана» та інших зацікавлених осіб.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

Проект: сприятиме покращенню здоров’я більше 50 дітей та підлітків та дорослих людей; - створить умови для проведення розумного дозвілля мешканцям трьох багатоповерхових будинків; - діти і молодь будуть мати змогу вести активний спосіб життя і менше часу приділятимуть дозвіллю в онлайн режимі; - батьки будуть звільнені від надмірної уваги до своїх дітей на подвір'ї через можливість організованої ігрової діяльності на спортивно-ігровому майданчику.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

Жителі трьох будинків: діти, підлітки, дорослі – всього майже 300 осіб

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

1. Буде встановлено спортивно-ігровий майданчик , який буде використовуватися мешканцями трьох п'ятиповерхівок, що обслуговуються двома ОСББ «Мрія» та «Світлана». 2. Забезпечено якісне і безпечне дозвілля більше 50 осіб - дітей, підлітків, молоді . 3. Створено можливість займатися спортом завдяки облаштованому спортивному майданчику дорослим мешканцям трьох пятиповерхівок. 4. Завдяки спільному проведенню дозвілля на майданчику мешканці будинків (300 осіб) покращать комунікацію між собою.

Експертна оцінка