Спортивний майданчик "Лісова галявина" Брав участь

Доданий
30.09.2017
Номер
19
Спорт

Проект передбачає облаштування спортивного майданчика у лісовому масиві в районі вулиці Храпая для занять волейболом, міні - футболом, з відтворенням відповідних полів та місць для вболівальників. Це дозволить мешканцям мікрорайону "Червоні Казарми" займатися спортом в екологічно чистому середовищі.

Автор проєкту
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Григорія Храпая вулиця, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

Стимулювання усіх верств населення мікрорайону до заняття спортом та ведення здорового способу життя, активний відпочинок. Розвиток території. Пропаганда еко-дозвілля.

Проблема на вирішення якої спрямований проект

Відсутність в районі вулиці Храпая відповідної зони для активного відпочинку. Розвиток і популяризація командних видів спорту. Стимулювання громади до активного та здорового способу життя

Перелік заходів передбачених проектом

1. Розробка проекту. 2. Підготовка основи майданчика. 3. Придбання та монтаж обладнання для міні футболу та волейболу. 4. Упорядкування території, монтаж паркових лавок та сміттєвих урн. 5. Введення майданчика в експлуатацію.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

Активні та фізично розвинуті діти. Здорова громада. Розвиток командних видів спорту. Упорядкована та благоустроєна територія.

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

Діти , дорослі та люди літнього віку. Загалом близько тисячі мешканців мікрорайону, а також усі бажаючі містяни

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Покращення здоров'я громади, організація безпечного та активного відпочинку. Дозвілля на природі. Популяризація здорового способу життя.

Фотографії

Експертна оцінка