Спортивний майданчик: від А до Я -від 6 до 66 Брав участь

Доданий
26.09.2017
Номер
3
Спорт

Проект передбачає відтворення на спортивному майданчику волейбольного/футбольного/баскетбольного поля, тенісних столів та місць для вболівальників. Це дозволить мешканцям мікрорайону безпечно займатися спортом та спостерігати за матчами дворових команд.

Автор проєкту
Бюджет
71 245 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Івана Богуна вулиця, 71а, Бродівський район, Броди

Опис

Основна мета проекту

Стимулювання дітей і молоді до заняття спортом та ведення здорового способу життя, активний відпочинок для старшого покоління. Проектом заплановано відновлення занедбаного спортивного майданчику (відповідно до плану території ОСББ) для гри в міні -футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс.

Проблема на вирішення якої спрямований проект

Відсутність в даному мікрорайоні міста вуличного спортивного майданчику, який би дозволив дорослим та дітям активно та безпечно проводити свій вільний час, навчатись та удосконалювати свої навички.

Перелік заходів передбачених проектом

1. Розробка проекту. 2. Підготовка основи. 3ю Придбання та встановлення необхідного обладнання для футболу, баскетболу, волейболу, тенісу. 4. Благоустрій території- встановлення лавочок та урн для сміття. 5.Введення майданчику в експлуатацію.

Вплив проекту на розвиток міста та громади

1. Здорова громада. 2. Зайняті діти. 3.Благоустрій території (покращення естетичного вигляду двору, оскільки на даній ділянці передбачено волейбольне поле, а на даний час там не має навіть сітки)

Категорія мешканців, на яких спрямовані результати проекту

Усі бажаючі займатись спортом: загалом населення міста Броди складає 23758 осіб, з них діти і підлітки- 5209 осіб, молодь-5780 осіб, старша молодь 12769 осіб

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Ключові показники це кількість людей, які зможуть активно проводити свій вільний час навчаючись та удосконалюючи свої навички у цих видах спорту (літні тренування, заняття спортом під час прогулянки, навчаючи дітей гри, дворові змагання тощо).

Фотографії

Експертна оцінка